Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Place bescherm schopplaat 209000103
Artikelnummer: W51010088
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Place beschermplaat
- Ellen
- Ellen Matic Elegance Protection Plate
- 209000103
- 8711286893805
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie Elegance Cassette
Beschrijving
-
Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Place beschermplaat
-
Ellen
-
Type Ellen Matic Elegance Protection Plate
-
209000103
-
8711286893805
-
Toepassing: voor de bescherming van de onderkant van de deur tegen beschadigingen
-
Bij toepassing van de Elegance Casstte met valdorpel op een glazen deuren dient de Protection Plate als schaduwprofiel voor een mooie afwerking
-
Montage door middel van zelfklevende tape (standaard) of met schroeven (optie)
-
toepassing: Binnendeuren
-
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Place bescherm schopplaat 209000103 kopen?
-
Ellen Schopplaat RVS en meer Schopplaten en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 209000103 |
| EAN artikel | 8711286893805 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11227231 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Platen - Schopplaten - Schopplaat RVS |
| Productgroep | Accessoires schopplaat |
| Productsoort | Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Place beschermplaat |
| Type | Ellen Matic Elegance Protection Plate |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 1030 mm |
| Breedte | 58 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Verpakking | DHZ doos |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Beschermend |
| Montage | Schroeven |