Dulimex DX 420-08E staaldraadklem Deka 8 mm staal verzinkt 9.440420008
Artikelnummer: W30200949
- Deka staaldraadklem verzinkt
- Dulimex DX
- Type 420-08E
- 9.440420008
- 8713138442353
Vanaf 20
€ 34,07 per 20 stuks
0,43 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deka staaldraadklem verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 420-08E
-
9.440420008
-
8713138442353
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 420-08E staaldraadklem Deka 8 mm staal verzinkt 9.440420008 kopen?
-
Dulimex DX Staaldraadklem Deka verzinkt en meer Kabelklemmen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.440420008 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9440420008 |
| EAN artikel | 8713138442353 |
| EAN verpakking | 8713138402357 |
| EAN ompak | 8713138462351 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033466 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Staaldraadklem Deka verzinkt |
| Productgroep | Deka staaldraadklemmen verzinkt |
| Productsoort | Deka staaldraadklem verzinkt |
| Type | 420-08E |
| Alternatief type | 42008E |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Staalkabel diameter | 7-8 mm |
| Moer | M6 |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| L | 36 mm |
| b | 32 mm |
| h1 | 24 mm |
| h2 | 43 mm |