Dulimex DX PNK.0904-ZB kous B-DIN 6899 4 mm staal verzinkt 2 stuks op vouwkaart 8400.PNK.0904-ZB
Artikelnummer: W30203351
Vanaf 10
€ 16,87 per 10 stuks
0,36 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous B-DIN 6899 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type PNK.0904-ZB
-
8400.PNK.0904-ZB
-
8714140197910
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: B-DIN 6899
-
Dulimex DX PNK.0904-ZB kous B-DIN 6899 4 mm staal verzinkt 2 stuks op vouwkaart 8400.PNK.0904-ZB kopen?
-
Dulimex DX Puntkous B-DIN 6899 verzinkt en meer Kabeltoebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8400.PNK.0904-ZB |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8400PNK0904ZB |
| EAN artikel | 8714140197910 |
| EAN verpakking | 8714140197897 |
| EAN ompak | 8714140197903 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10678226 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous B-DIN 6899 verzinkt |
| Productgroep | Kousen B-DIN 6899 verzinkt |
| Productsoort | Kous B-DIN 6899 verzinkt |
| Type | PNK.0904-ZB |
| Alternatief type | PNK0904ZB |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 4 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | B-DIN 6899 |
| B | 5 mm |
| H | 23 mm |
| D | 14 mm |
| Verpakking | 2 stuks op DX kaart met Eurolock |