Dulimex DX 550-21E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 2500 kg beugel 22 mm pin 25 mm staal verzinkt 9.321550250
Artikelnummer: W30200248
- D-sluiting DIN 82101 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 550-21E
- 9.321550250
- 8713138343001
Vanaf 2
€ 9,97 per stuk
2,49 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 13,09 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 10
€ 9,35 per stuk
3,12 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
D-sluiting DIN 82101 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 550-21E
-
9.321550250
-
8713138343001
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 82101
-
Dulimex DX 550-21E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 2500 kg beugel 22 mm pin 25 mm staal verzinkt 9.321550250 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting verzinkt en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.321550250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9321550250 |
| EAN artikel | 8713138343001 |
| EAN verpakking | 8714140213283 |
| EAN ompak | 8713138363009 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033453 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting verzinkt |
| Productgroep | D-sluitingen DIN 82101 verzinkt |
| Productsoort | D-sluiting DIN 82101 verzinkt |
| Type | 550-21E |
| Alternatief type | 55021E |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 82101 |
| d | 24 mm |
| D | 22 mm |
| H | 72 mm |
| B | 33 mm |
| WLL | 2500 kg |