Dulimex DX 550-27E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 4000 kg beugel 28 mm pin 30 mm staal verzinkt 9.321550400
Artikelnummer: W30200250
- D-sluiting DIN 82101 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 550-27E
- 9.321550400
- 8713138343100
Vanaf 1
€ 20,12 per stuk
5,03 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 5
€ 18,87 per stuk
6,29 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
D-sluiting DIN 82101 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 550-27E
-
9.321550400
-
8713138343100
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 82101
-
Dulimex DX 550-27E D-sluiting borstbout DIN 82101 WLL 4000 kg beugel 28 mm pin 30 mm staal verzinkt 9.321550400 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting verzinkt en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.321550400 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9321550400 |
| EAN artikel | 8713138343100 |
| EAN verpakking | 8713138303104 |
| EAN ompak | 8713138363108 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10263380 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting verzinkt |
| Productgroep | D-sluitingen DIN 82101 verzinkt |
| Productsoort | D-sluiting DIN 82101 verzinkt |
| Type | 550-27E |
| Alternatief type | 55027E |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 82101 |
| d | 30 mm |
| D | 28 mm |
| H | 90 mm |
| B | 42 mm |
| WLL | 4000 kg |