Dulimex DX 500-04E D-sluiting handelsuitvoering 4 mm staal verzinkt 9.300500004
Artikelnummer: W30200252
- D-sluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type 500-04E
- 9.300500004
- 8713138340956
Vanaf 50
€ 0,37 per stuk
0,08 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,58 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
D-sluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 500-04E
-
9.300500004
-
8713138340956
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX 500-04E D-sluiting handelsuitvoering 4 mm staal verzinkt 9.300500004 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting verzinkt en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.300500004 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9300500004 |
| EAN artikel | 8713138340956 |
| EAN verpakking | 8713138300950 |
| EAN ompak | 8713138360954 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034545 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting verzinkt |
| Productgroep | D-sluitingen handelsuitvoering verzinkt |
| Productsoort | D-sluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | 500-04E |
| Alternatief type | 50004E |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| d | 4 mm |
| H | 16 mm |
| B | 8 mm |
| WLL | 50 kg |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Verpakking | Bulkverpakking |