Dulimex DX DS H 08ZL D-sluiting handelsuitvoering 8 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0108
Artikelnummer: W30200263
- D-sluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type DS H 08ZL
- 8300.003.0108
- 8716336546410
Vanaf 10
€ 1,28 per stuk
0,27 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,63 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 350
€ 1,20 per stuk
0,35 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
D-sluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type DS H 08ZL
-
8300.003.0108
-
8716336546410
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX DS H 08ZL D-sluiting handelsuitvoering 8 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0108 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting verzinkt en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.003.0108 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000030108 |
| EAN artikel | 8716336546410 |
| EAN verpakking | 8716336546397 |
| EAN ompak | 8716336546403 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000603 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting verzinkt |
| Productgroep | D-sluitingen handelsuitvoering verzinkt |
| Productsoort | D-sluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | DS H 08ZL |
| Alternatief type | DSH08ZL |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| d | 8 mm |
| H | 32 mm |
| B | 16 mm |
| WLL | 200 kg |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |