Dulimex DX 392-860E schroefduim M8x60 mm staal verzinkt 9.766392860
Artikelnummer: W30200681
- Schroefduim metrische draad verzinkt
- Dulimex DX
- Type 392-860E
- 9.766392860
- 8713138757853
Vanaf 100
€ 76,33 per 100 stuks
0,22 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefduim metrische draad verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 392-860E
-
9.766392860
-
8713138757853
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 392-860E schroefduim M8x60 mm staal verzinkt 9.766392860 kopen?
-
Dulimex DX Schroefduim metrisch verzinkt en meer Schroefduimen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.766392860 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9766392860 |
| EAN artikel | 8713138757853 |
| EAN verpakking | 8713138717857 |
| EAN ompak | 8713138777851 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10033969 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefduimen - Schroefduim metrisch verzinkt |
| Productgroep | Schroefduimen metrische draad verzinkt |
| Productsoort | Schroefduim metrische draad verzinkt |
| Type | 392-860E |
| Alternatief type | 392860E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| M | M8 |
| L | 60 mm |
| L1 | 45 mm |
| h | 25 mm |
| d | 7,00 mm |