Dulimex DX 398-140E schroefhaak houtdraad 7.00x100/140 mm zware uitvoering staal verzinkt 9.767398140
Artikelnummer: W30200697
Vanaf 100
€ 143,48 per 100 stuks
0,42 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefhaak zwaar houtdraad verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 398-140E
-
9.767398140
-
8713138761652
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 398-140E schroefhaak houtdraad 7.00x100/140 mm zware uitvoering staal verzinkt 9.767398140 kopen?
-
Dulimex DX Schroefhaak zwaar verzinkt en meer Schroefhaken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.767398140 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9767398140 |
| EAN artikel | 8713138761652 |
| EAN verpakking | 8716336635930 |
| EAN ompak | 8713138781650 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10034012 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefhaken - Schroefhaak zwaar verzinkt |
| Productgroep | Schroefhaken zwaar houtdraad verzinkt |
| Productsoort | Schroefhaak zwaar houtdraad verzinkt |
| Type | 398-140E |
| Alternatief type | 398140E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| L | 140 mm |
| L1 | 36 mm |
| I | 100 mm |
| D | 25 mm |
| S | 9,0 mm |
| d | 7 mm |