Dulimex DX 435-70K persklem standaard 7.0 mm koper 9.450435070
Artikelnummer: W30200939
Vanaf 50
€ 175,36 per 50 stuks
1,02 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Persklem standaard koper
-
Merk Dulimex DX
-
Type 435-70K
-
9.450435070
-
8713138443954
-
Materiaal: koper
-
Dulimex DX 435-70K persklem standaard 7.0 mm koper 9.450435070 kopen?
-
Dulimex DX Staaldraad persklem koper en meer Kabelklemmen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.450435070 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9450435070 |
| EAN artikel | 8713138443954 |
| EAN verpakking | 8713138403958 |
| EAN ompak | 8713138463952 |
| Intrastat CBS code | 74199990 |
| Artikel ID | N10033488 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Staaldraad persklem koper |
| Productgroep | Persklemmen standaard koper |
| Productsoort | Persklem standaard koper |
| Type | 435-70K |
| Alternatief type | 43570K |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Toepassing staalkabel met touwkern diameter | Minimaal 6,7 - maximaal 7,2 mm |
| Toepassing staalkabel met stalen kern diameter | Minimaal 6,1 - maximaal 6,5 mm |
| Lengte | 25 mm |
| Materiaal | Koper |