Dulimex DX 1478-24G spanschroef DIN 1478 24 mm gaffel-gaffel staal verzinkt 9.579147824
Artikelnummer: W30201081
Vanaf 1
€ 64,94 per stuk
18,85 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef gaffel-gaffel DIN 1478 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1478-24G
-
9.579147824
-
8713138548406
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1478
-
Dulimex DX 1478-24G spanschroef DIN 1478 24 mm gaffel-gaffel staal verzinkt 9.579147824 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met gaffel en gaffel DIN 1478 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.579147824 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9579147824 |
| EAN artikel | 8713138548406 |
| EAN verpakking | 8713138508400 |
| EAN ompak | 8714140227693 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033577 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met gaffel en gaffel DIN 1478 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven gaffel-gaffel DIN 1478 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef gaffel-gaffel DIN 1478 verzinkt |
| Type | 1478-24G |
| Alternatief type | 147824G |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1478 |
| A | M24 |
| B | 255 mm |
| K | 26 mm |
| WLL | 3000 kg |
| L | 20 mm |