Dulimex DX SS 80HO 05ZL spanschroef DIN 1480 haak-oog 5 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.148.005A
Artikelnummer: W30201111
Vanaf 5
€ 8,43 per 5 stuks
0,30 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type SS 80HO 05ZL
-
8300.148.005A
-
8716336547288
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1480
-
Dulimex DX SS 80HO 05ZL spanschroef DIN 1480 haak-oog 5 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.148.005A kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.148.005A |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8300148005A |
| EAN artikel | 8716336547288 |
| EAN verpakking | 8716336547264 |
| EAN ompak | 8714140225293 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000629 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt |
| Type | SS 80HO 05ZL |
| Alternatief type | SS80HO05ZL |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1480 |
| Draad | M5 |
| L | 70 mm |
| L1 | 50 mm |
| WLL | 60 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |
| Diameter | 8 mm |
| Draairichting schroefdraad haak | - |
| Draairichting schroefdraad oog | - |