Dulimex DX 1478-20B spanschroef DIN 1478 20 mm oog-oog staal verzinkt 9.575147820
Artikelnummer: W30201175
- Spanschroef oog-oog DIN 1478 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 1478-20B
- 9.575147820
- 8713138546808
Vanaf 1
€ 16,39 per stuk
3,48 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef oog-oog DIN 1478 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1478-20B
-
9.575147820
-
8713138546808
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 1478
-
Dulimex DX 1478-20B spanschroef DIN 1478 20 mm oog-oog staal verzinkt 9.575147820 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met oog en oog DIN 1478 verzinkt en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.575147820 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9575147820 |
| EAN artikel | 8713138546808 |
| EAN verpakking | 8713138506802 |
| EAN ompak | 8713138566806 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033550 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met oog en oog DIN 1478 verzinkt |
| Productgroep | Spanschroeven oog-oog DIN 1478 verzinkt |
| Productsoort | Spanschroef oog-oog DIN 1478 verzinkt |
| Type | 1478-20B |
| Alternatief type | 147820B |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Draad | M20 |
| L | 200 mm |
| Spanbereik | 140 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 1478 |
| WLL | 910 kg |