Dulimex DX 766-04B scheepsketting bundel 30 m korte schakel type 766 4 mm blank 9.810766004
Artikelnummer: W30201296
- Scheepsketting op bundel type 766 blank
- Dulimex DX
- Type 766-04B
- 9.810766004
- 8713138845758
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scheepsketting op bundel type 766 blank
-
Merk Dulimex DX
-
Type 766-04B
-
9.810766004
-
8713138845758
-
DX scheepsketting Type 766 blank gepolijst is door zijn kortschalmige, gelaste schakel een soepele ketting
-
Daardoor is deze ook als afzetketting of anti-diefstalketting in te zetten
-
In combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
Bouw enamp Industrie
-
Scheepsvaart enamp Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
Een blank gepolijste ketting wordt vaak pas van een finish voorzien als het product deel uitmaakt van een compleet product
-
Decoratief is soms een roestige ketting gewenst
-
Blank gepolijste ketting roest relatief snel in een buitenomgeving
-
DX scheepsketting Type 766 blank gepolijst bestaat uit gelaste kortschalmige kettingschakels
-
Hierdoor is de scheepsketting soepeler dan de voetketting en daardoor beter handelbaar in verschillende toepassingen
-
Toepassingsadvies
-
Deze scheepsketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de ketting
-
getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 766
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen
-
normering: gelijkend DIN 766
-
Maatvoering: niet gekalibreerd
-
Dulimex DX 766-04B scheepsketting bundel 30 m korte schakel type 766 4 mm blank 9.810766004 kopen?
-
Dulimex DX Scheepsketting kortschalmig DIN 766 blank en meer Scheepskettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.810766004 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9810766004 |
| EAN artikel | 8713138845758 |
| EAN verpakking | 8713138805752 |
| EAN ompak | 8713138865756 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10033715 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Scheepskettingen - Scheepsketting kortschalmig DIN 766 blank |
| Productgroep | Scheepskettingen op bundel type 766 blank |
| Productsoort | Scheepsketting op bundel type 766 blank |
| Type | 766-04B |
| Alternatief type | 76604B |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen |
| Normering | Gelijkend DIN 766 |
| Maatvoering | Niet gekalibreerd |
| d | 4 mm |
| t | 16 mm |
| b | 13,7 mm |
| WLL | 200 kg |