Dulimex DX SHAK 06ZL S-haak 6 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.002.9506
Artikelnummer: W30201358
- S-haak verzinkt
- Dulimex DX
- Type SHAK 06ZL
- 8300.002.9506
- 8716336567354
Vanaf 25
€ 0,53 per stuk
0,11 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,71 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 700
€ 0,50 per stuk
0,14 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 750
€ 0,50 per stuk
0,14 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
S-haak verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type SHAK 06ZL
-
8300.002.9506
-
8716336567354
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX SHAK 06ZL S-haak 6 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.002.9506 kopen?
-
Dulimex DX S-haak verzinkt en meer S-haken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.002.9506 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000029506 |
| EAN artikel | 8716336567354 |
| EAN verpakking | 8716336567361 |
| EAN ompak | 8716336567347 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035875 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - S-haken - S-haak verzinkt |
| Productgroep | S-haken verzinkt |
| Productsoort | S-haak verzinkt |
| Type | SHAK 06ZL |
| Alternatief type | SHAK06ZL |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| D | 6 mm |
| A | 48 mm |
| C | 10,5 mm |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |