Dulimex DX 119-012R100 staalkabel 1x19 1,25 mm rol 100 m staal verzinkt 9.876119112
Artikelnummer: W30202909
- Staalkabel 1x19 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 119-012R100
- 9.876119112
- 8713138862403
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staalkabel 1x19 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 119-012R100
-
9.876119112
-
8713138862403
-
DX Staalkabel DIN 3053 1x19 verzinkt is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
De staalkabel is een relatief stugge kabel met weinig rek
-
In combinatie met het DX staalkabel toebehoren, zoals kousen, staaldraadklemmen en spanschroeven, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld: Bouw en Industrie, Scheepsvaart en Watersport en Stallen- en kassenbouw
-
Technische info:
-
DX Staalkabel DIN 3053 1x19, verzinkt bestaat uit 1 verzonken streng van 19 staaldraden die kruisslag rechts om elkaar zijn geslagen
-
De kabel is relatief stug met weinig rek en wordt geleverd met een dikte van 1 mm op een haspel van 100 meter
-
Toepassingsadvies:
-
Veiligheid staat voorop bij het toepassen van staalkabels
-
De plaats en de wijze waarop de staalkabel wordt ingezet zijn belangrijke aspecten waar rekening mee moet worden gehouden.Voor een veilige toepassing (Safe Working Load) dient de maximale Minimum Breaking Load (MBL) vermenigvuldigd te worden met een veiligheidsfactor 5
-
Voor meer informatie over de MBL en SWL zie aanvullende informatie en de MBL bij iedere staalkabeldikte
-
Deze staalkabel is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Alternatief:
-
Voor de buitentoepassing of toepassing in een vochtige omgeving leveren wij deze staalkabel ook als RVS AISI 316
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: DIN EN 12385-4
-
Gebruiksfactor: Niet van toepassing
-
Slagwijze: kruisslag rechts
-
Dulimex DX 119-012R100 staalkabel 1x19 1,25 mm rol 100 m staal verzinkt 9.876119112 kopen?
-
Dulimex DX Staaldraadkabel verzinkt en meer Staaldraadkabel en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.876119112 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9876119112 |
| EAN artikel | 8713138862403 |
| EAN verpakking | 8713138822407 |
| EAN ompak | 8713138882401 |
| Intrastat CBS code | 73121049 |
| Artikel ID | N10033254 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Draadmaterialen - Staaldraad - Staaldraadkabel - Staaldraadkabel verzinkt |
| Productgroep | Staalkabels 1x19 verzinkt |
| Productsoort | Staalkabel 1x19 verzinkt |
| Type | 119-012R100 |
| Alternatief type | 119012R100 |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 100 m |
| Materiaaldikte diameter | 1,25 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | DIN EN 12385-4 |
| Gebruiksfactor | Niet van toepassing |
| Slagwijze | Kruisslag rechts |
| MBL | 161 kg |