Dulimex DX RLB.19.GRS-G rolluikenband 19 mm grijs-zwart rol 50 m 8600.RLB.19.GRS-G
Artikelnummer: W30203452
- Rolluikband op rol
- Dulimex DX
- Type RLB.19.GRS-G
- 8600.RLB.19.GRS-G
- 8715076490281
Vanaf 1
€ 47,99 per rol
12,00 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Rolluikband op rol
-
Merk Dulimex DX
-
Type RLB.19.GRS-G
-
8600.RLB.19.GRS-G
-
8715076490281
-
Materiaal: polypropyleen (PP)
-
Dulimex DX RLB.19.GRS-G rolluikenband 19 mm grijs-zwart rol 50 m 8600.RLB.19.GRS-G kopen?
-
Dulimex DX Rolluikband en meer Rolluikbeslag toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8600.RLB.19.GRS-G |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8600RLB19GRSG |
| EAN artikel | 8715076490281 |
| EAN verpakking | 8714140195916 |
| EAN ompak | 8714140195923 |
| Intrastat CBS code | 56075019 |
| Artikel ID | N10626104 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Rolluikbeslag - Rolluikbeslag toebehoren - Rolluikband |
| Productgroep | Rolluikbanden op rol |
| Productsoort | Rolluikband op rol |
| Type | RLB.19.GRS-G |
| Alternatief type | RLB19GRSG |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Materiaal | Polypropyleen PP |
| Band breedte | 19 mm |
| Lengte per haspel | 50 m |
| Haspel diameter | 170 mm |
| Haspelbreedte | 107 mm |
| MBL | 315 kg |
| Constructie | Gewoven |
| Kleur | Grijs |