Deni ESPOMP 10 pompespagnolet met geleiders zonder sluitplaten en stang 10 mm staal verzinkt 0160.505.1000
Artikelnummer: W30203623
- Pompespagnolet
- Deni
- Type ESPOMP 10
- 0160.505.1000
- 4016753149121
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pompespagnolet
-
Merk Deni
-
Type ESPOMP 10
-
0160.505.1000
-
4016753149121
-
Om (dubbele) naar buitenslaande ramen of stolpdeuren af te sluiten is een pompespagnoletsluiting een goede oplossing
-
Elegante dubbele naar buitenslaande deuren vind je bijvoorbeeld in utiliteitsgebouwen als welnesscentra en restaurants, maar ook in de woningbouw naar bijvoorbeeld een tuin of balkon
-
De complete pompespagnoletsluiting bestaat uit een stang over de gehele lengte van deur of raam en een hendel
-
De stang wordt bediend met deze hendel
-
Door het omhoog of naar beneden duwen wordt de stang in of uit de sluitpot geschoven waarna de deur of het raam is geopend of vergrendeld
-
De hendel, stang en sluitpot dienen als losse onderdelen besteld te worden
-
Voor iedere maat hendel is een bijbehorende stang en sluitpot leverbaar
-
Om de stangen te vergrendelen kun je een sluitpot met of zonder stofpot of een hoeksluitsluitplaat gebruiken
-
Ben je op zoek naar een complete en inbraakwerende sluiting voor stolpdeuren?
-
Bekijk dan onze SKG** Espagnoletsluiting
-
Let op: Je bestelt hier alleen de hendel
-
Toepassing: naar buitendraaiende (dubbele) deuren en ramen
-
Vergrendeling: handgreep van boven naar beneden
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: opbouw
-
Accessoires: onderlegplaat en geleiders (exclusief pompespagnoletstang, sluitpotten en hoeksluitplaat)
-
Deni ESPOMP 10 pompespagnolet met geleiders zonder sluitplaten en stang 10 mm staal verzinkt 0160.505.1000 kopen?
-
Deni Pompespagnolet en meer Espagnoletten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.505.1000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1605051000 |
| EAN artikel | 4016753149121 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10791706 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Espagnoletten - Pompespagnolet |
| Productgroep | Pompespagnoletten |
| Productsoort | Pompespagnolet |
| Type | ESPOMP 10 |
| Alternatief type | ESPOMP10 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepassing | Naar buitendraaiende (dubbele) deuren en ramen |
| Vergrendeling | Handgreep van boven naar beneden |
| Geschikt voor | 10 mm pompespagnoletstangen |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Lengte | Tot 2.500 mm |
| Uitvoering | Opbouw |
| Accessoires | Onderlegplaat en geleiders (exclusief pompespagnoletstang, sluitpotten en hoeksluitplaat) |
| B | 152 mm |
| C | 33 mm |
| A | 122 mm |
| E | 14 mm |
| D | 39 mm |
Aanbevolen producten
-
Deni STANG 1025 pompespagnoletstang dikte 10 mm lengte 2500 mm (1100 en 1400) staal verzinkt 0160.506.1000
W30203631
- Pompespagnoletstang
- Deni
- Type STANG 1025
- 0160.506.1000
- 4016753022363
Vanaf 1 € 28,32 per stuk 7,08 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Deni POT 10 sluitpot 10 mm instort model voor pompespagnolet stangen 0160.507.1000
W30203635
- Pompespagnolet sluitpot
- Deni
- Type POT 10
- 0160.507.1000
- 8714140206827
Vanaf 1 € 11,07 per stuk 2,35 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Deni STOFPOT 10 sluitpot 10 mm instort model uitneembaar voor schoonmaken voor pompespagnolet stangen 0160.508.1000
W30203638
- Pompespagnolet sluitpot met stofpot
- Deni
- Type STOFPOT 10
- 0160.508.1000
- 8714140206919
Vanaf 1 € 28,85 per stuk 7,21 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Deni HSP 10 hoeksluitplaat 10x10 mm voor pompespagnolet 0160.509.1000
W30203628
- Pompespagnolet hoeksluitplaat
- Deni
- Type HSP 10
- 0160.509.1000
- 8714140207008
Vanaf 1 € 5,90 per stuk 0,84 € off -12,5% Incl. 21,00% BTW