Deni ESPOMP 13 pompespagnolet met geleiders zonder sluitplaten en stang 13 mm staal verzinkt 0160.505.1010
Artikelnummer: W30203624
- Pompespagnolet
- Deni
- Type ESPOMP 13
- 0160.505.1010
- 4016753149299
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pompespagnolet
-
Merk Deni
-
Type ESPOMP 13
-
0160.505.1010
-
4016753149299
-
Om (dubbele) naar buitenslaande ramen of stolpdeuren af te sluiten is een pompespagnoletsluiting een goede oplossing
-
Elegante dubbele naar buitenslaande deuren vind je bijvoorbeeld in utiliteitsgebouwen als welnesscentra en restaurants, maar ook in de woningbouw naar bijvoorbeeld een tuin of balkon
-
De complete pompespagnoletsluiting bestaat uit een stang over de gehele lengte van deur of raam en een hendel
-
De stang wordt bediend met deze hendel
-
Door het omhoog of naar beneden duwen wordt de stang in of uit de sluitpot geschoven waarna de deur of het raam is geopend of vergrendeld
-
De hendel, stang en sluitpot dienen als losse onderdelen besteld te worden
-
Voor iedere maat hendel is een bijbehorende stang en sluitpot leverbaar
-
Om de stangen te vergrendelen kun je een sluitpot met of zonder stofpot of een hoeksluitsluitplaat gebruiken
-
Ben je op zoek naar een complete en inbraakwerende sluiting voor stolpdeuren?
-
Bekijk dan onze SKG** Espagnoletsluiting
-
Let op: Je bestelt hier alleen de hendel
-
Toepassing: naar buitendraaiende (dubbele) deuren en ramen
-
Vergrendeling: handgreep van boven naar beneden
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: opbouw
-
Accessoires: onderlegplaat en geleiders (exclusief pompespagnoletstang, sluitpotten en hoeksluitplaat)
-
Deni ESPOMP 13 pompespagnolet met geleiders zonder sluitplaten en stang 13 mm staal verzinkt 0160.505.1010 kopen?
-
Deni Pompespagnolet en meer Espagnoletten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.505.1010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1605051010 |
| EAN artikel | 4016753149299 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10791729 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Espagnoletten - Pompespagnolet |
| Productgroep | Pompespagnoletten |
| Productsoort | Pompespagnolet |
| Type | ESPOMP 13 |
| Alternatief type | ESPOMP13 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepassing | Naar buitendraaiende (dubbele) deuren en ramen |
| Vergrendeling | Handgreep van boven naar beneden |
| Geschikt voor | 13 mm pompespagnoletstangen |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Lengte | Tot 3.000 mm |
| Uitvoering | Opbouw |
| Accessoires | Onderlegplaat en geleiders (exclusief pompespagnoletstang, sluitpotten en hoeksluitplaat) |
| B | 179 mm |
| C | 40 mm |
| A | 147 mm |
| E | 18 mm |
| D | 55 mm |
Aanbevolen producten
-
Deni STANG 1325 pompespagnoletstang dikte 13 mm lengte 2500 mm (1100 en 1400) staal verzinkt 0160.506.1010
W30203632
- Pompespagnoletstang
- Deni
- Type STANG 1325
- 0160.506.1010
- 4016753022608
Vanaf 1 € 42,70 per stuk 10,67 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Deni STANG 1330 pompespagnoletstang dikte 13 mm lengte 3000 mm (1100 en 1900) staal verzinkt 0160.506.1015
W30203633
- Pompespagnoletstang
- Deni
- Type STANG 1330
- 0160.506.1015
- 4016753022660
Vanaf 1 € 48,06 per stuk 13,95 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Deni POT 13 sluitpot 13 mm instort model voor pompespagnolet stangen 0160.507.1010
W30203636
- Pompespagnolet sluitpot
- Deni
- Type POT 13
- 0160.507.1010
- 8714140206858
Vanaf 1 € 11,39 per stuk 2,42 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Deni STOFPOT 13 sluitpot 13 mm instort model uitneembaar voor schoonmaken voor pompespagnolet stangen 0160.508.1010
W30203639
- Pompespagnolet sluitpot met stofpot
- Deni
- Type STOFPOT 13
- 0160.508.1010
- 8714140206940
Vanaf 1 € 28,85 per stuk 7,21 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Deni HSP 13 hoeksluitplaat 13x13 mm voor pompespagnolet 0160.509.1010
W30203629
- Pompespagnolet hoeksluitplaat
- Deni
- Type HSP 13
- 0160.509.1010
- 8714140207039
Vanaf 1 € 5,90 per stuk 0,84 € off -12,5% Incl. 21,00% BTW