Deni STOFPOT 16 sluitpot 16 mm instort model uitneembaar voor schoonmaken voor pompespagnolet stangen 0160.508.1020
Artikelnummer: W30203640
- Pompespagnolet sluitpot met stofpot
- Deni
- Type STOFPOT 16
- 0160.508.1020
- 8714140206971
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pompespagnolet sluitpot met stofpot
-
Merk Deni
-
Type STOFPOT 16
-
0160.508.1020
-
8714140206971
-
Om een deur of raam met een pompespagnoletsluiting te vergrendelen wordt de stang aan de boven- en onderkant in het kozijn of in de vloer en het plafond geschoven
-
Sluit jouw pompespagnotsluiting in een houten of betonnen vloer?
-
Gebruik dan deze sluitpot
-
De sluitpot wordt verzonken in de vloer en creeert zo de mogelijkheid om de deur stevig te vergrendelen
-
Voor vergrendeling aan de bovenkant volstaat in de meeste gevallen een hoeksluitplaat
-
Deze sluitpot wordt geleverd met stofpot
-
Het grote voordeel van deze losse stofpot is dat je hem er gemakkelijk uit kunt halen om schoon te maken
-
In het gat van de sluitpot kan zich namelijk in de loop der jaren viezigheid verzamelen, waardoor het vergrendelen steeds moeizamer gaat
-
Met de losse stofpot is dit probleem binnen een paar minuten verholpen
-
Ben je op zoek naar een complete en inbraakwerende sluiting voor stolpdeuren?
-
Bekijk dan onze SKG** Espagnoletsluiting
-
Let op: Je bestelt hier alleen de sluitpot
-
Toepassing: ten behoeve van pompespagnoletten
-
Materiaal: aluminium
-
Schootdiepte: 28 mm
-
Extra: uitneembaar stofpotje voor gemakkelijk schoonmaken
-
Model: instort
-
Deni STOFPOT 16 sluitpot 16 mm instort model uitneembaar voor schoonmaken voor pompespagnolet stangen 0160.508.1020 kopen?
-
Deni Sluitpot en meer Espagnolet toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.508.1020 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1605081020 |
| EAN artikel | 8714140206971 |
| EAN verpakking | 4016753030399 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10791717 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Espagnolet toebehoren - Sluitpot |
| Productgroep | Pompespagnolet sluitpotten met stofpot |
| Productsoort | Pompespagnolet sluitpot met stofpot |
| Type | STOFPOT 16 |
| Alternatief type | STOFPOT16 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepassing | Ten behoeve van pompespagnoletten |
| Materiaal | Aluminium |
| Schootdiepte | 28 mm |
| Schoot diameter | 16 mm |
| Extra | Uitneembaar stofpotje voor gemakkelijk schoonmaken |
| B | 34 mm |
| A | 18 mm |
| Model | Instort |
Aanbevolen producten
-
Deni STANG 1630 pompespagnoletstang dikte 16 mm lengte 3000 mm (1100 en 1900) staal verzinkt 0160.506.1020
W30203634
- Pompespagnoletstang
- Deni
- Type STANG 1630
- 0160.506.1020
- 4016753022912
Vanaf 1 € 57,44 per stuk 16,68 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW