Dulimex DX 500-12E D-sluiting handelsuitvoering 12 mm staal verzinkt 8000.003.0112
Artikelnummer: W30203859
- D-sluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type 500-12E
- 8000.003.0112
- 8716336421557
Vanaf 25
€ 39,20 per 25 stuks
0,39 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
D-sluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 500-12E
-
8000.003.0112
-
8716336421557
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX 500-12E D-sluiting handelsuitvoering 12 mm staal verzinkt 8000.003.0112 kopen?
-
Dulimex DX D-sluiting verzinkt en meer D-sluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.003.0112 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000030112 |
| EAN artikel | 8716336421557 |
| EAN verpakking | 8716336028855 |
| EAN ompak | 8716336548612 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034758 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting verzinkt |
| Productgroep | D-sluitingen handelsuitvoering verzinkt |
| Productsoort | D-sluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | 500-12E |
| Alternatief type | 50012E |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| d | 12 mm |
| H | 48 mm |
| B | 25 mm |
| WLL | 520 kg |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Verpakking | Bulkverpakking |