Deni DVZ VL090 BE deurvastzetter voetstift Luxe 32x242 mm schootuitslag 90 mm deur tot 80 kg stang staal verzinkt 0534.200.0093
Artikelnummer: W30204217
- Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe
- Deni
- Type DVZ VL090 BE
- 0534.200.0093
- 4016753174994
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe
-
Merk Deni
-
Type DVZ VL090 BE
-
0534.200.0093
-
4016753174994
-
Een deur vastzetten om de ruimte te ventileren of een vrije inloop te garanderen?
-
Dat kan met deze mooi vormgegeven deurvastzetter met voetstift van DENI
-
De deurvastzetter wordt aan de binnenkant van dedeur bevestigd en kan zowel in de woning- als utiliteitsbouw worden toegepast
-
Het grote voordeel daarbij is zijn stijlvolle uiterlijk, de eenvoudige bediening en het feit dat de deur op elke gewenste stand eenvoudig vastgezet kan worden
-
De rubberen dop zorgt er zowel op gladde als stroeve ondergronden voor dat de deur open blijft staan en de voetstift is eenvoudig met de voet te bedienen
-
De deur sluiten?
-
Dat doe je tevens met je voet, waardoor je nooit hoeft te bukken
-
Deze deurvastzetter is geschikt voor deuren tot 80 kg
-
Hij is gemaakt van ZAMAC, afgewerkt met een zilvergrijze of zwarte en verkrijgbaar in drie verschillende lengtes
-
De kleinste variant is tevens leverbaar met een F1 alu afwerking
-
Materiaal: zamac
-
Bediening: voetstift met rubberen dop
-
Deni DVZ VL090 BE deurvastzetter voetstift Luxe 32x242 mm schootuitslag 90 mm deur tot 80 kg stang staal verzinkt 0534.200.0093 kopen?
-
Deni Deurvastzetter zamac en meer Deurvastzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0534.200.0093 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5342000093 |
| EAN artikel | 4016753174994 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10957746 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurvastzetters - Deurvastzetter zamac |
| Productgroep | Deurvastzetters met voetstift Heavy Duty Luxe |
| Productsoort | Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe |
| Type | DVZ VL090 BE |
| Alternatief type | DVZVL090BE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Zamac |
| A | 242 mm |
| B | 97 mm |
| C | 27,5 mm |
| D | 20 mm |
| Bediening | Voetstift met rubberen dop |
| Schootuitslag | 90 mm |
| Maximaal deurgewicht | 80 kg |
| Finish | Zwart |
Aanbevolen producten
-
Deni DVZ VL060 SE deurvastzetter voetstift Luxe 32x207 mm schootuitslag 60 mm deur tot 80 kg stang staal verzinkt huis zamac zilver 0534.200.0060
W30203616
- Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe
- Deni
- Type DVZ VL060 SE
- 0534.200.0060
- 4016753072009
Vanaf 1 € 41,37 per stuk 10,34 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Deni DVZ VL090 SE deurvastzetter voetstift Luxe 32x242 mm schootuitslag 90 mm deur tot 80 kg stang staal verzinkt zamac zilver 0534.200.0090
W30203618
- Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe
- Deni
- Type DVZ VL090 SE
- 0534.200.0090
- 4016753072054
Vanaf 1 € 57,91 per stuk 16,81 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Deni DVZ VL120 SE deurvastzetter voetstift Luxe 32x272 mm schootuitslag 120 mm deur tot 80 kg stang staal verzinkt zamac zilver 0534.200.0120
W30203619
- Deurvastzetter met voetstift Heavy duty Luxe
- Deni
- Type DVZ VL120 SE
- 0534.200.0120
- 4016753072078
Vanaf 1 € 81,82 per stuk 23,75 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Deni DVZ V ACC 120 grijze rubberen dop voor deurvastzetters DVZ VL060-090-120 serie 3837 0002 86 0534.300.0120
W30203622
- Dop deurvastzetter met voetstift Luxe
- Deni
- Type DVZ V ACC 120
- 0534.300.0120
- 8714140207374
Vanaf 1 € 3,47 per stuk 0,39 € off -10% Incl. 21,00% BTW