Dulimex DX DRS 226B deurspion vierkant model 200 graden diameter 16 mm deurdikte 40-65 mm met deurspion afsluitklepje massief messing RVS finish 0120.100.0226
Artikelnummer: W30204955
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurspion vierkant model RVS
-
Merk Dulimex DX
-
Type DRS 226B
-
0120.100.0226
-
8714140233311
-
Weten wie er voor de deur staat voordat je de deur open doet?
-
Dat kan met deze
-
Vierkante
-
Deurspion met
-
roestvaststalen finish
-
!
-
Een deurspion is een effectief middel tegen
-
Woningoverval
-
en volgens het bouwbesluit verplicht wanneer er geen glasstrook of raam bij de voordeur zit
-
Deze deurspion past door zijn
-
Vierkante vormgeving
-
perfect bij moderne woonstijlen
-
Traditioneel gezien is het zichtbare gedeelte van een deurspion namelijk rond, maar om aan te sluiten bij de hedendaagse trends op het gebied van hang- en sluitwerk heeft deze deurspion een vierkante voor- en achterplaat
-
Deze deurspion met RVS finish heeft een zeer ruim
-
Gezichtsveld van 200 graden
-
, waardoor het voor een potentiële indringer onmogelijk is uit het zicht te blijven
-
Dankzij het meegeleverde
-
Afsluitklepje
-
Voorkom je ongewenste inkijk van buitenaf wanneer de deurspion niet gebruikt wordt
-
De deurspion is geschikt voor deuren
-
Van 40 mm tot deuren van 65 mm dik
-
Bij het monteren houd je rekening met de lengte van de bewoners
-
Om woningoverval daadwerkelijk te voorkomen is het belangrijk dat iedere bewoner door de deurspion kan kijken
-
Er is daarom geen standaard hoogte aan te geven, maar een
-
plaatsingshoogte van 1.60 m tot 1.80 m
-
Is gangbaar
-
Tips om de strijd aan te gaan tegen woningoverval en inbraak
-
Zorg dat je altijd weet wie er voor de deur staat voordat je open doet
-
Geen raampje naast de deur?
-
Gebruik dan een deurspion
-
Staat er een onbekende voor de deur?
-
Open de deur nooit helemaal, maar zet hem eerst met behulp van een kierstandhouder op een kiertje om de bezoeker veilig te woord te staan
-
Maak gebruik van inbraakwerend hang enamp, sluitwerk
-
Combineer dit product met:
-
Een deurketting of kierstandhouder
-
De Exceptor kierstandhouder
-
Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
-
Twee insteekgrendels of insteekbijzetslotenSKG kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
-
Materiaal: massief messing
-
Finish: RVS finish
-
Materiaal lens: kunststof
-
Dulimex DX DRS 226B deurspion vierkant model 200 graden diameter 16 mm deurdikte 40-65 mm met deurspion afsluitklepje massief messing RVS finish 0120.100.0226 kopen?
-
Dulimex DX Afdekkap deurspion en meer Deurspionnen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0120.100.0226 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1201000226 |
| EAN artikel | 8714140233311 |
| EAN verpakking | 8714140233298 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 90029000 |
| Artikel ID | N11231407 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurspionnen - Afdekkap deurspion |
| Productgroep | Deurspionnen vierkant model RVS |
| Productsoort | Deurspion vierkant model RVS |
| Type | DRS 226B |
| Alternatief type | DRS226B |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Zichtveld | 200 graden |
| Doorsnede diameter | 16 mm |
| Minimale deurdikte | 40 mm |
| Maximale deurdikte | 65 mm |
| Accessoires | Inclusief afsluitklepje |
| Materiaal | Massief messing |
| Finish | RVS finish |
| Materiaal lens | Kunststof |