Dulimex DX H165E15895125 nylon glijlagerscharnier 3 mm doorgezette knoop ronde hoeken 150x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6712.155.8915-0D
Artikelnummer: W30204996
- Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken SKG staal
- Dulimex DX
- Type H165E15895125
- 6712.155.8915-0D
- 8714140233977
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken SKG staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H165E15895125
-
6712.155.8915-0D
-
8714140233977
-
Dit SKG DX Glijlagerscharnier is een slijtvast, geruisloos en onderhoudsvrij veiligheidsscharnier dat SKG*** gekeurd en daarmee extra zwaar inbraakwerend is
-
Een glijlagerscharnier heeft zijn naam te danken aan de slijtvaste, UV-bestendige nylon glijlagers waar de scharnierbladen op draaien en kan daardoor met minder scharnieren zeer zware deuren afhangen
-
Ter illustratie: voor een deur van 100 kg zijn slechts 2 glijlagerscharnieren nodig tegenover 4 kogellagerscharnieren ((m.u.v
-
Kantelaafmodellen)
-
Door hun grote draagkracht zijn deze glijlagerscharnieren ook uitstekend in te zetten bij verzwarende omstandigheden, zoals het gebruik van een deurdranger of deurstopper
-
Bovendien kunnen ze worden toegepast op vlucht- en nooddeuren
-
Dit product voldoet aan alle eisen om binnen het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW) toegepast te worden
-
Door zijn ronde hoeken is hij uitermate geschikt om machinaal te verwerken
-
Met een freesmachine kan de uitsparing in deur of raam en kozijn gemaakt worden
-
Daarnaast zorgt de doorgezette knoop voor meer montagegemak
-
Het draaipunt van het scharnier is namelijk uit het midden geplaatst, waardoor inkrozing van de knoop in het kozijn niet nodig is
-
Dit scharnier is ook leverbaar met een dubbele doorgezette knoop en daardoor ideaal voor de toepassing bij klepramen of uitzetramen
-
Door de dubbele doorgezette knoop voorkomt u dat bij regenachtig of vochtig weer het water blijft liggen en uw raamkozijnen vervolgens aantast
-
Een glijlagerscharnier is onderhoudsvrij: de kartelpen loopt niet op en de slijtvaste, UV-bestendige glijlagers hebben een zelfsmerend effect
-
Hierdoor is er geen sprake van vuilvorming op of aantasting van schilderwerk op deuren en kozijnen
-
Naast uitstekende producteigenschappen is er ook een verbeterslag gemaakt in de vormgeving van het scharnier
-
De penkop is namelijk zo vormgegeven dat deze na borging bijna naadloos aansluit op de knoop
-
Hierdoor vormen knoop en kop één strak geheel en is dit sterke scharnier tevens een model dat gezien mag worden op uw deur of raam
-
Meer weten over de SKG sterren rondom inbraakwering?Lees er hier meer over
-
Dulimex DX H165E15895125 nylon glijlagerscharnier 3 mm doorgezette knoop ronde hoeken 150x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6712.155.8915-0D kopen?
-
Dulimex DX Nylon lagerscharnier en meer Nylon lagerscharnieren SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6712.155.8915-0D |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 671215589150D |
| EAN artikel | 8714140233977 |
| EAN verpakking | 8714140233953 |
| EAN ompak | 8714140233960 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11315964 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Nylon lagerscharnieren SKG*** - Nylon lagerscharnier |
| Productgroep | Nylon glijlagerscharnieren ronde hoeken SKG staal |
| Productsoort | Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken SKG staal |
| Type | H165E15895125 |
| Alternatief type | H165E15895125 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Normering | SKG*** |
| Finish | Blank verzinkt |
| B | 150 mm |
| H | 89 mm |
| Diameter | 15 mm |
| P | 18 mm |
| D | 3 mm |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x45 mm |
| Knoopuitvoering | Doorgezet |
| Pen uitvoering | Nylon gelagerde kartelpen |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| Draagkracht per 3 | 70 kg |
| Draagkracht per 4 | 80 kg |
| Certificering | CE/SKH |