Olda SP 20 sluitplaat type SP 20 fixatie door schroeven RVS voor stalen-aluminium deuren 0821.020.0001
Artikelnummer: W30205080
- Sluitplaat SP
- Olda
- Type SP 20
- 0821.020.0001
- 7340171406144
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Sluitplaat SP
-
Merk Olda
-
Type SP 20
-
0821.020.0001
-
7340171406144
-
Ben je op zoek naar een (vervangend) beschermplaatje voor op de actieve deur wanneer er automatische kantschuiven in de passieve deur gemonteerd zitten?
-
Deze vind je hier
-
De SP10 is geschikt voor houten deuren en de SP20 voor stalen en aluminium deuren
-
Alle OLDA automatische en semi-automatische kantschuiven worden als complete set geleverd
-
De beschermplaatjes worden met deze set meegeleverd
-
In sommige gevallen, bijvoorbeeld bij renovatiewerkzaamheden, is een nieuw plaatje gewenst
-
Details: beschermt de zijkant van actieve deur
-
Olda SP 20 sluitplaat type SP 20 fixatie door schroeven RVS voor stalen-aluminium deuren 0821.020.0001 kopen?
-
Olda Kantschuif toebehoren en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0821.020.0001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8210200001 |
| EAN artikel | 7340171406144 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291850 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Kantschuif toebehoren |
| Productgroep | Sluitplaten SP |
| Productsoort | Sluitplaat SP |
| Type | SP 20 |
| Alternatief type | SP20 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepassing | Staal-aluminium |
| Lengte | 46 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Bevestigingsmethode | 2 stuks 4.2x16 mm screws |
| Details | Beschermt de zijkant van actieve deur |