Olda LP 10 sluitplaat type LP 10 voor schoot diameter 10 en 12 mm staal verzinkt voor houten deuren 0822.010.0001
Artikelnummer: W30205082
- Sluitplaat LP
- Olda
- Type LP 10
- 0822.010.0001
- 7340171405161
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Sluitplaat LP
-
Merk Olda
-
Type LP 10
-
0822.010.0001
-
7340171405161
-
Ben je op zoek naar een (vervangende) sluitplaat van het merk OLDA om het kozijn of de vloer te beschermen wanneer de schoot van een kantschuif wordt geactiveerd?
-
Deze vind je hier
-
Alle OLDA kantschuiven worden als complete set geleverd
-
Bij de kantschuiven waar een sluitplaat uit de LP-serie wordt aangeraden, wordt deze standaard meegeleverd
-
In sommige gevallen, bijvoorbeeld bij renovatiewerkzaamheden, is een nieuwe sluitplaat gewenst
-
Er bestaan vier verschillende sluitplaten
-
De LP 8 is ontwikkeld voor kantschuiven met diameter 8 mm schoten en wordt over het algemeen toegepast bij houten deuren en kantschuiven met een kleine doornmaat
-
De LP10 is geschikt voor houten kozijnen en kantschuiven met schootdiameters diameter 10 en diameter 12 mm en vooral wanneer er weinig ruimte zit tussen de delen
-
De LP20 is speciaal ontwikkeld voor de automatische kantschuif 26 HZA en de LP 30 is gemaakt voor de semi-automatische kantschuif 35 HZS en kan op 8, 10, 12 of 14 mm van de kant worden gemonteerd
-
Details: beschermt vloer, dorpel of kozijn
-
Materiaal: staal
-
Finish: elektrolytisch verzinkt
-
Olda LP 10 sluitplaat type LP 10 voor schoot diameter 10 en 12 mm staal verzinkt voor houten deuren 0822.010.0001 kopen?
-
Olda Kantschuif toebehoren en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0822.010.0001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8220100001 |
| EAN artikel | 7340171405161 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291852 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Kantschuif toebehoren |
| Productgroep | Sluitplaten LP |
| Productsoort | Sluitplaat LP |
| Type | LP 10 |
| Alternatief type | LP10 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Geschikt voor | Diameter 10-12 |
| Gat diameter | - mm |
| Lengte | 40 mm |
| Breedte | 35.6 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Montageschroeven | 4 stuks 3.5x16 mm |
| Details | Beschermt vloer, dorpel of kozijn |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Elektrolytisch verzinkt |