Olda LT 1217 sluitpot type LT 1217 voor schoot diameter 12 mm ovaal gat 17x13 mm zamac verzinkt voor stalen-aluminium-houten deuren 0824.016.1200
Artikelnummer: W30205095
- Sluitpot LT
- Olda
- Type LT 1217
- 0824.016.1200
- 7340171405031
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Sluitpot LT
-
Merk Olda
-
Type LT 1217
-
0824.016.1200
-
7340171405031
-
Ben je op zoek naar een (vervangende) sluitpot van het merk OLDA om te zorgen dat de schoot van een kantschuif goed geborgd wordt?
-
De sluitpotten uit de LT serie worden vaak in combinatie met een schootgeleider uit de GT serie gebruikt en beschikken over een ovaal gat, zodat de schoot gemakkelijker zijn weg vindt
-
Alle OLDA kantschuiven worden als complete set geleverd
-
Bij de kantschuiven waar een sluitpot uit de LT-serie wordt aangeraden, wordt deze standaard meegeleverd
-
In sommige gevallen, bijvoorbeeld bij renovatiewerkzaamheden, is een nieuwe sluitkom gewenst
-
De LT-serie sluitkommen zijn in meerdere maten verkrijgbaar en kunnen zowel over een horizontaal of verticaal ovalen gat beschikken
-
In onze webshop vind je bij elke kantschuif welke sluitpot er standaard wordt meegeleverd
-
Details: ovaal gat
-
Toepassing: hout, staal en aluminium
-
Bevestiging: met 2 stuks 3.5*16 mm schroeven (meegeleverd)
-
Hoogte: 20
-
Buitenmaat diameter : 22
-
Voorplaat lengte: 53
-
Voorplaat breedte: 22
-
Voorplaat dikte: 2
-
Materiaal: zamak
-
Finish: elektrolytisch verzinkt
-
Olda LT 1217 sluitpot type LT 1217 voor schoot diameter 12 mm ovaal gat 17x13 mm zamac verzinkt voor stalen-aluminium-houten deuren 0824.016.1200 kopen?
-
Olda Kantschuif toebehoren en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0824.016.1200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8240161200 |
| EAN artikel | 7340171405031 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291865 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Kantschuif toebehoren |
| Productgroep | Sluitpotten LT |
| Productsoort | Sluitpot LT |
| Type | LT 1217 |
| Alternatief type | LT1217 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Opening breedte | 17 mm |
| Opening lengte | 13 mm |
| Geschikt voor schoot diameter | 12 mm |
| Details | Ovaal gat |
| Toepassing | Hout, staal en aluminium |
| Bevestiging | 2 stuks 3.5x16 mm schroeven (meegeleverd) |
| Hoogte | 20 mm |
| Buitenmaat diameter | 22 mm |
| Voorplaat lengte | 53 mm |
| Voorplaat breedte | 22 mm |
| Voorplaat dikte | 2 mm |
| Materiaal | Zamak |
| Finish | Elektrolytisch verzinkt |