Olda 85 PM schuifdeur inbouwgreep type 85 PM staal verzinkt 0860.085.1121
Artikelnummer: W30205111
- Inbouwring 85 PM
- Olda
- Type 85 PM
- 0860.085.1121
- 7340171405833
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Inbouwring 85 PM
-
Merk Olda
-
Type 85 PM
-
0860.085.1121
-
7340171405833
-
Ben je op zoek naar een manier om het inbouwslot van een schuifdeur te bedienen?
-
Dan is deze OLDA inbouwring 85 PM een goede oplossing
-
Deze hendel is op aanvraag leverbaar en geschikt voor sloten met een schacht van 8*8mm
-
De krukstift is op maat te knippen, zodat hij precies in de deur past
-
De montageplaat van deze inbouwring is 68,5x68,5 mm
-
De inbouwring is gemaakt van elektrolytisch verzinkt staal en wordt geleverd inclusief schroeven ten behoeve van montage
-
: op aanvraag leverbaar
-
Details: inbouwring voor het bedienen van schuifdeuren
-
Geschikt voor: sloten met 8*8 mm schacht
-
Bijzonderheden: krukstift is op maat te knippen
-
lengte montageplaat: 68,5
-
Breedte montageplaat: 68,5
-
Dikte montageplaat: 2
-
Totale diepte incl
-
Montageplaat: 89,1
-
Montage: 4 stuks 3.5x16 mm schroeven (meegeleverd)
-
Materiaal: staal
-
Finish: elektrolytisch verzinkt
-
Olda 85 PM schuifdeur inbouwgreep type 85 PM staal verzinkt 0860.085.1121 kopen?
-
Olda Schuifdeurgarnituur en meer Schuifdeurgarnituren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0860.085.1121 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8600851121 |
| EAN artikel | 7340171405833 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291892 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Schuifdeurbeslag - Schuifdeurgarnituren - Schuifdeurgarnituur |
| Productgroep | Inbouwringen 85 PM |
| Productsoort | Inbouwring 85 PM |
| Type | 85 PM |
| Alternatief type | 85PM |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Opmerking | Op aanvraag leverbaar |
| Details | Inbouwring voor het bedienen van schuifdeuren |
| Geschikt voor | Sloten met 8x8 mm schacht |
| Bijzonderheden | Krukstift is op maat te knippen |
| Lengte montageplaat | 68,5 mm |
| Breedte montageplaat | 68,5 mm |
| Dikte montageplaat | 2 mm |
| Totale diepte inclusief montageplaat | 89,1 mm |
| Montage | 4 stuks 3.5x16 mm schroeven (meegeleverd) |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Elektrolytisch verzinkt |