ASF houtdraadbout DIN 571 6x140 mm 4.8 verzinkt 01706701
Artikelnummer: W40810021
- Houtdraadbout
- ASF
- Type 01706701
- 01706701
- 8712061003457
Vanaf 100
€ 25,41 per 100 stuks
0,25 € off
-50%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Houtdraadbout
-
Merk ASF
-
Type 01706701
-
01706701
-
8712061003457
-
Materiaal-kwaliteit: staal 4.8
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Kopvorm: zeskantkop
-
DIN-normering: DIN 571
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 01706701 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1706701 |
| EAN artikel | 8712061003457 |
| Intrastat CBS code | 73181100 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | ASF |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Houtdraadbouten - Houtdraadbout DIN 571 staal |
| Productgroep | Houtdraadbouten |
| Productsoort | Houtdraadbout |
| Type | 01706701 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Diameter | 6 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Schroefdraadlengte | 84 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 10 |