ASF houtdraadbout DIN 571 10x380 mm 4.8 verzinkt 01710951
Artikelnummer: W40810065
- Houtdraadbout
- ASF
- Type 01710951
- 01710951
- 8712061446414
Vanaf 10
€ 45,96 per 10 stuks
4,60 € off
-50%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Houtdraadbout
-
Merk ASF
-
Type 01710951
-
01710951
-
8712061446414
-
Materiaal-kwaliteit: staal 4.8
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Kopvorm: zeskantkop
-
DIN-normering: DIN 571
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 01710951 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1710951 |
| EAN artikel | 8712061446414 |
| Intrastat CBS code | 73181100 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | ASF |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Houtdraadbouten - Houtdraadbout DIN 571 staal |
| Productgroep | Houtdraadbouten |
| Productsoort | Houtdraadbout |
| Type | 01710951 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Diameter | 10 mm |
| Lengte | 380 mm |
| Schroefdraadlengte | 228 mm |
| Kophoogte | 7 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 17 |