Steelies Ultimate vleugelmoer M12 Amerikaans model RVS A4 9G701200001
Artikelnummer: W40860591
- Vleugelmoer
- Steelies Ultimate
- Type 9G701200001
- 9G701200001
- 8712817647102
Vanaf 50
€ 99,11 per 50 stuks
0,85 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Presentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Vleugelmoer
-
Merk Steelies Ultimate
-
Type 9G701200001
-
9G701200001
-
8712817647102
-
Materiaal-kwaliteit: RVS A4 AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9G701200001 |
| EAN artikel | 8712817647102 |
| Intrastat CBS code | 73181639 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Steelies Ultimate |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Vleugelmoeren - Vleugelmoer amerikaans model RVS A4 |
| Productgroep | Vleugelmoeren |
| Productsoort | Vleugelmoer |
| Type | 9G701200001 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Uitvoering | Amerikaans model |
| M | 12 mm |
| Breedte | 49,4 mm |
| Hoogte | 24,1 mm |