Herag tapbout DIN 933 M8x60 mm RVS A2 32738
Artikelnummer: W40882209
- Tapbout
- Herag
- Type 32738
- 32738
- 8711316723508
Vanaf 25
€ 10,67 per 25 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Tapbout
-
Merk Herag
-
Type 32738
-
32738
-
8711316723508
-
DIN-normering: DIN 933
-
Materiaal-kwaliteit: RVS A2 AISI 304
-
Draad: metrisch
-
ISO-passend: Nee
-
Kopvorm: zeskantkop
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 32738 |
| EAN artikel | 8711316723508 |
| Intrastat CBS code | 73181575 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Herag |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Herag |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Zeskanttapbouten - Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt |
| Productgroep | Zeskanttapbouten |
| Productsoort | Tapbout |
| Type | 32738 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| M | 8 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kophoogte | 5,3 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 13 |
| Verpakking | Blister |