Tox Attack Plus nagelplug 6x40 mm TX017102321
Artikelnummer: W40896084
- Nagelplug schroef verzinkt
- Tox Duebel
- Type Attack Plus
- 4049563001860
- TX017102321
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Tox-Dübel-Technik Hält, Erfinder des Universaldübels
Beschrijving
-
Nagelplug schroef verzinkt
-
Merk Tox Duebel
-
Type Attack Plus
-
4049563001860
-
TX017102321
-
Gewoon intikken: eenvoudig en snel
-
Voor houten bouwmateriaal
-
Inslagblokkering verhindert voortijdig openspreiden
-
Zaagtandschroefdraad
-
Snelle en economische doorsteekmontage
-
Slagschroef kan zonodig gemakkelijk in- of uitgedraaid worden
-
Attack Plus met aansluitschroefdraad M6
-
2-voudig gedeeld spreidelement met inslagblokkering
-
Voorgemonteerde, galvanisch verzinkte slagschroef met zaagtandschroefdraad
-
Platkop en metrisch aansluitschroefdraad M6
-
Montage:
-
Met aansluitschroefdraad
-
Doorsteekmontage
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Materiaal-kwaliteit: nylon-staal
-
Tox Attack Plus nagelplug 6x40 mm TX017102321 kopen?
-
Tox Duebel Nagelplug schroef verzinkt Attack Plus en meer Nagelpluggen, Ankers en Pluggen van Tox Duebel Techik voor klus en project snel en makkelijk onbline bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TX017102321 |
| Artikelnummer fabrikant | 017102321 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 17102321 |
| EAN artikel | 4049563001860 |
| Intrastat CBS code | 73181595 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Tox Duebel Technik |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| EAN fabrikant | 4000909000008 |
| Merk | Tox |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Nagelpluggen - Nagelplug schroef verzinkt |
| Productgroep | Slagpluggen met bevestigingspen |
| Productsoort | Nagelplug schroef verzinkt |
| Type | Attack Plus |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Verpakkinng | Doos (karton) |
| Gewicht verpakking | 0.3 kg |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Materiaal-kwaliteit | Nylon-staal |
| Plug | 6x40 mm |
| Bout (M) | 6 mm |
| Boorgatdiepte | 50 mm |
| Toebehoren | Inclusief bevestigingspen M6x6 |