Index MTA doorsteekanker M20x270 mm diameter 20 mm verzinkt IXAM20270
Artikelnummer: W40900269
- Doorsteekanker
- Index
- Type MTA
- IXAM20270
- 8423533014009
Vanaf 20
€ 152,18 per 20 stuks
3,26 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Doorsteekanker
-
Merk Index
-
Type MTA
-
IXAM20270
-
8423533014009
-
Uitvoering: met verzinkte clip
-
ETA goedkeuring: ETA option 7 (ongescheurd beton) goedkeuring
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXAM20270 |
| EAN artikel | 8423533014009 |
| Intrastat CBS code | 73181900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Ankers - Doorsteekanker verzinkt |
| Productgroep | Ankers |
| Productsoort | Doorsteekanker |
| Type | MTA |
| Alternatief type | MTA |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 20 stuks |
| Afmeting | 20x270 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 30 |
| Boor diameter | 20 mm |
| Boordiepte | 135 mm |
| Minimale ankerdiepte | 103 mm |
| Minimale materiaaldikte | 206 mm |