Index MTA doorsteekanker M24x180 mm diameter 24 mm verzinkt IXAM24180
Artikelnummer: W40900270
- Doorsteekanker
- Index
- Type MTA
- IXAM24180
- 8423533082206
Vanaf 10
€ 126,90 per 10 stuks
5,44 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Doorsteekanker
-
Merk Index
-
Type MTA
-
IXAM24180
-
8423533082206
-
Uitvoering: met verzinkte clip
-
ETA goedkeuring: ETA option 7 (ongescheurd beton) goedkeuring
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXAM24180 |
| EAN artikel | 8423533082206 |
| Intrastat CBS code | 73181900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Ankers - Doorsteekanker verzinkt |
| Productgroep | Ankers |
| Productsoort | Doorsteekanker |
| Type | MTA |
| Alternatief type | MTA |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Afmeting | 24x180 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 36 |
| Boor diameter | 24 mm |
| Boordiepte | 160 mm |
| Minimale ankerdiepte | 123 mm |
| Minimale materiaaldikte | 250 mm |