Index MTH doorsteekanker M8x90 mm diameter 8 mm verzinkt ETA optie 7 zak IXLSAH08090
Artikelnummer: W40900275
- Doorsteekanker
- Index
- Type MTH
- IXLSAH08090
- 8423533763228
Vanaf 6
€ 52,80 per 6 dozen
3,77 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Doorsteekanker
-
Merk Index
-
Type MTH
-
IXLSAH08090
-
8423533763228
-
Uitvoering: met verzinkte clip
-
Brandwerendheidsklasse: brandbestendig
-
ETA goedkeuring: ETA option 7 (ongescheurd beton) goedkeuring
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXLSAH08090 |
| EAN artikel | 8423533763228 |
| Intrastat CBS code | 73181900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Ankers - Doorsteekanker verzinkt |
| Productgroep | Ankers |
| Productsoort | Doorsteekanker |
| Type | MTH |
| Alternatief type | MTH |
| Minimum besteleenheid | 84 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 6 verpakkingen |
| Inhoud verpakking | 14 stuks |
| Afmeting | 8x90 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 13 |
| Boor diameter | 8 mm |
| Boordiepte | 65 mm |
| Minimale ankerdiepte | 48 mm |
| Minimale materiaaldikte | 100 mm |