Index HI-TO keilanker met zeskantbout 8.8 M8x55 mm diameter 14 mm verzinkt IXAHITO0855
Artikelnummer: W40900633
- Krachtkeilanker met zeskantbout
- Index
- Type HI-TO
- IXAHITO0855
- 8423533603906
Vanaf 50
€ 54,84 per 50 stuks
0,47 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
- Krachtkeilanker met zeskantbout
- Merk Index
- Type HI-TO
- IXAHITO0855
- 8423533603906
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXAHITO0855 |
| EAN artikel | 8423533603906 |
| Intrastat CBS code | 73181692 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Keilbouten - Keilbouthuls met tapbout elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Keilbouten |
| Productsoort | Krachtkeilanker met zeskantbout |
| Type | HI-TO |
| Alternatief type | HITO |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Ankerhuls | 14x60 mm |
| M | 8 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 13 |
| Boordiepte | 65 mm |
| Minimale ankerdiepte | 35 mm |
| Minimale materiaaldikte | 100 mm |
| Toebehoren | Inclusief ring 20 mm en bout 8.8 |