Index MEDU universeelplug met kraag 10x60 mm diameter 10 mm polypropyleen IXMEDUB10
Artikelnummer: W40901243
- Universeelplug
- Index
- Type MEDU
- IXMEDUB10
- 8423533405678
Vanaf 50
€ 4,27 per 50 stuks
0,02 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Universeelplug
-
Merk Index
-
Type MEDU
-
IXMEDUB10
-
8423533405678
-
Materiaal-kwaliteit: polypropyleen (PP)
-
Met kraag: Ja
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXMEDUB10 |
| EAN artikel | 8423533405678 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Plug - Plug met flens polypropyleen |
| Productgroep | Pluggen |
| Productsoort | Universeelplug |
| Type | MEDU |
| Alternatief type | MEDU |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Boor diameter | 10 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Boordiepte | 75 mm |
| Minimale materiaaldikte | 95 mm |