Index TACON met AL-HC plug met schroefoog 4x20 mm diameter 4 en 16x30/3.1x25 mm nylon blister IXBZALHCT04
Artikelnummer: W40901312
- Plug met oog
- Index
- Type TACON
- IXBZALHCT04
- 8423533427670
Vanaf 20
€ 33,37 per 20 dozen
0,72 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
- Plug met oog
- Merk Index
- Type TACON
- IXBZALHCT04
- 8423533427670
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXBZALHCT04 |
| EAN artikel | 8423533427670 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Plug - Plug met schroefoog verzinkt |
| Productgroep | Pluggen |
| Productsoort | Plug met oog |
| Type | TACON |
| Alternatief type | TACON |
| Minimum besteleenheid | 120 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 20 verpakkingen |
| Inhoud verpakking | 6 stuks |
| Lengte | 20 mm |
| Boordiepte | 25 mm |
| Boor diameter | 4 mm |
| Geschikt voor schroefdiameter | 2,5-3 mm |