GebuVolco 116 krulhaak metrisch M12x160 mm ijzer gegalvaniseerd - W50001328 - afbeelding 1
GebuVolco 116 krulhaak metrisch M12x160 mm ijzer gegalvaniseerd - W50001328 - afbeelding 2
GebuVolco 116 krulhaak metrisch M12x160 mm ijzer gegalvaniseerd - W50001328 - afbeelding 3

GebuVolco 116 krulhaak metrisch M12x160 mm ijzer gegalvaniseerd 116.00160.1010

Artikelnummer: W50001328

  • Krulhaak metrisch ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 116
  • 116.00160.1010
  • 8712547009140

Vanaf 10 € 41,66 per 10 stuks 3,41 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Krulhaak metrisch ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 116

  • 116.00160.1010

  • 8712547009140

  • Krulhaken met metrische draad zijn geschikt voor het veilig ophangen van (zware) voorwerpen

  • Een krulhaak is een bout, met een haak aan het uiteinde

  • Deze haak krult ver door, waarmee een krulhaak in functie vergelijkbaar is met een oogbout

  • Doordat de haak, in tegenstelling tot een oog open is, kan er nog een oog doorheen gestoken worden

  • Dat maakt een krulhaak in veel gevallen veelzijdiger

  • Deze krulhaken zijn echter niet geschikt als schommelhaak

  • Deze haken zijn van zeer goede kwaliteit en verkrijgbaar in meerdere afmetingen gegalvaniseerde en roestvaststalen uitvoering

  • Geschikt voor het ophangen van bijvoorbeeld touw of ketting

  • Uitgevoerd met metrische draad voor eenvoudig indraaien in objecten met inwendig schroefdraad of als doorsteekmontage met meerdere moeren

  • Toepassing: Het ophangen van zware voorwerpen

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

  • GebuVolco 116 krulhaak metrisch M12x160 mm ijzer gegalvaniseerd 116.00160.1010 kopen?

  • Schommelhaak en meer Schommelhaken en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 116.00160.1010
Alternatief artikelnummer leverancier 116001601010
EAN artikel 8712547009140
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081539
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productclassificatie IJzerwaren - Schommelhaken - Schommelhaak
Productgroep Krulhaken metrisch
Productsoort Krulhaak metrisch ijzer gegalvaniseerd
Type 116
Minimum besteleenheid 10 stuks
M M12
L 160 mm
D 10.70 mm
L1 48 mm
d 20 mm
Verpakking Doos
Materiaal-oppervlakte behandeling IJzer gegalvaniseerd
Verpakt per 10 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About IJzerwaren

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1