Labor AA001450 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 14.5x114/169 mm etui AA001450-1TS
Artikelnummer: W50300235
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst
  • Labor
  • Type AA001450
  • AA001450-1TS
  • Merk Labor
  • Type AA001450
  • AA001450-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AA001450-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 14.5 mm
Totale lengte (l1) 169 mm
Werklengte (l2) 114 mm