Labor AA001950 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 19.5x140/205 mm etui AA001950-1TS
Artikelnummer: W50300245
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst
  • Labor
  • Type AA001950
  • AA001950-1TS
  • Merk Labor
  • Type AA001950
  • AA001950-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AA001950-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 19.5 mm
Totale lengte (l1) 205 mm
Werklengte (l2) 140 mm