Labor AA002000 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 20.0x140/205 mm etui AA002000-1TS
Artikelnummer: W50300246
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst
  • Labor
  • Type AA002000
  • AA002000-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AA002000
  • AA002000-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-R
  • Snijhoek: 118 graden
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AA002000-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 20.0 mm
Totale lengte (l1) 205 mm
Werklengte (l2) 140 mm