Labor AD001050 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 10.5x87/133 mm afgedraaid 10 mm etui AD001050-1TS
Artikelnummer: W50300255
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
  • Labor
  • Type AD001050
  • AD001050-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD001050
  • AD001050-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 10 mm
  • Materiaal: HSS-R
  • Snijhoek: 118 graden
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD001050-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 10.5 mm
Totale lengte (l1) 133 mm
Werklengte (l2) 87 mm