Labor AD001100 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 11.0x94/142 mm afgedraaid 10 mm etui AD001100-1TS
Artikelnummer: W50300256
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
  • Labor
  • Type AD001100
  • AD001100-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD001100
  • AD001100-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 10 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD001100-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 11.0 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm