Labor AD001150 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 11.5x94/142 mm afgedraaid 10 mm etui AD001150-1TS
Artikelnummer: W50300257
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
  • Labor
  • Type AD001150
  • AD001150-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD001150
  • AD001150-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 10 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD001150-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 11.5 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm