Labor AD001500 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 15.0x114/169 mm afgedraaid 10 mm etui AD001500-1TS
Artikelnummer: W50300264
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
  • Labor
  • Type AD001500
  • AD001500-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD001500
  • AD001500-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 10 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD001500-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 15.0 mm
Totale lengte (l1) 169 mm
Werklengte (l2) 114 mm