Labor AD101800 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 18.0x130/195 mm afgedraaid 13 mm etui AD101800-1TS
Artikelnummer: W50300286
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
  • Labor
  • Type AD101800
  • AD101800-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD101800
  • AD101800-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 13 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD101800-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 18.0 mm
Totale lengte (l1) 195 mm
Werklengte (l2) 130 mm