Labor AD101950 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 19.5x140/205 mm afgedraaid 13 mm etui AD101950-1TS
Artikelnummer: W50300289
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
  • Labor
  • Type AD101950
  • AD101950-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD101950
  • AD101950-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 13 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD101950-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 19.5 mm
Totale lengte (l1) 205 mm
Werklengte (l2) 140 mm