Labor AD102100 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 21.0x145/215 mm afgedraaid 13 mm etui AD102100-1TS
Artikelnummer: W50300291
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
  • Labor
  • Type AD102100
  • AD102100-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD102100
  • AD102100-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 13 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD102100-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 21.0 mm
Totale lengte (l1) 215 mm
Werklengte (l2) 145 mm